Atribuită
Cumpărare directă
Cu2S (>98%) 50 22205-45-4 427,5 513 14718,18 Alfa Aesar CuO (>98%) 50 1317-38-0 729 874,8 44663,18 Alfa Aesar 100g 235 282 22128-1000 Acros SnO2 (>98%) 100G 18282-10-5 135,25 162,3 45181-1000 Acros TiO2 (>98%) 500g 13463-67-7 155 186 TI0367 Scharlau Metolachlor (C15H22ClNO2) 100mg 87392-12-9 232,5 279 C15171000 Dr.Ehrenstorfer Cu(NO3)2x2,5H2O (≥98%) 500 10031-43-3 249 298,8 CO0091 Scharlau Thioacetamide (≥98%) 50 62-55-5 122 146,4 TI0140 Scharlau Na2S2O3x5H2O (≥99%) 500 10102-17-7 82 98,4 SO0727 Scharlau PEG-400 (for synthesis) 1L 25322-68-3 115 138 PO0035 Scharlau EG (ethylene glycol, ≥99%) 2,5 L 127-21-1 121,55 145,86 ET0166 Scharlau Uree ( 99.0-100.5%) 500 57-13-6 152,4 182,88 UR0131 Scharlau Na2Sx9H2O (≥98%) 250 1313-84-4 357,2 428,64 NH4OH (28.0-30.0% NH3 basis ) 1L 1336-21-6 63,3 75,96 AM0249 Scharlau Pahare quartz forma joasa 50ml diam 40mm H55mm cod WITG8.600.050 : 200 RON/buc
- Număr anunț
- DA26764064
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.051,50 RON
- Valoare atribuită
- 7.051,50 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.