Atribuită Cumpărare directă

Telefon Mobil Google Pixel 4A, Procesor Snapdragon 730G, Octa-Core, OLED Capacitive touchscreen 5.81", 6GB RAM, 128GB Flash, Camera 12.2MP, Wi-Fi, 4G, Android (Negru)

Număr anunț
DA26773350
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.653,76 RON
Valoare atribuită
3.653,76 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.653,76 RON

din 3.653,76 RON estimat