Atribuită Cumpărare directă

RADIATOR CU ULEI 13 ELEMENTE 2500W, CANAL CABLU 16X16 ADEZIV 2ML, CORP ILUM.INDUSTRIAL LVE1236W, LUBRIFIANT WD, DALTA PT.LEMN , BURGHIU LEMN 5X45, CILINDRU TIGERS 45X50MM 5 CHEI PLATE,

Număr anunț
DA26780887
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44621110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.528,71 RON
Valoare atribuită
1.528,71 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.528,71 RON

din 1.528,71 RON estimat