Atribuită
Cumpărare directă
Monitor automat de tensiune arterială digitală, cu tehnologie Intellisense. Validată clinic în conformitate cu Protocolul internațional al Societății Europene de Hipertensiune. Versiune interna: OMRON HEM-7131E. CARACTERISTICI: Tehnologíe Intellisense:umfla exact ceea ce este necesar pentru fiecare măsurătoare. Ecran digital mare. Un singur buton de operare. 60 memorii + Promediu. Sistem de ajustare a mansonului. Indicator de puls iregular. Indicare de hipertensiune CARACTERISTICI TEHNICE:: Ecran: Ecran LCD Digital. Metoda de Mediere : Metoda Oscilometric. Limbi straine: IN, AL, FR, IT, ES, HO, RU, AR. Rang de Masurare: Presiune: de 0 mmHg a 299 mmHg. Puls: de 40 a 180/min. Memoria: 60 mediciones con fecha y hora. Precisie: Presiune: ±3 mmHg. Puls: ±5% de la citire de ecran Umflate: Fuzzy-logic controlat prin pompa electrica. Desumflare: Valva automatica de eliberare presiune. Detectie de Presiune: Senzor de presiunecapacitiv. Alimentare: 4 pilas “AA” de 1.5V o Adaptator CA (6V = 4W) optional. Durata baterii: La capacitatea bateriilor alcaline noi este de aproximativ 1500 de măsurători. Temperatura / Umiditate de functionare: De +10°C a +40°C. Máximo: de 30% a 90% HR. Temperatura / Umiditate de conservare: De -20°C a +60°C. Máximo: de 10% a 95% HR. Greutate dispozitiv: Aprox 360 g fara baterii GreutateManson: Aprox. 130 g. Dimensiune externa: Aprox. 121 (an) mm x 86 (al) mm x 141 (fo) mm. Dimensiune Manson: Aprox 146 mm x 446 mm (manson Mediu: perímetru de brat de 22 la 42)
- Număr anunț
- DA26785884
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 33123100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.350 RON
- Valoare atribuită
- 1.350 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.