Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE AUTO LOGAN 0.9 TCE UNLOCUIT KIT ACCESORII +BUJII

Număr anunț
DA26809939
Autoritate contractantă
Unitate Militara 0764 Constanta (CUI 4514527)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI 7898600)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,46 RON
Valoare atribuită
1.176,46 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,46 RON

din 1.176,46 RON estimat