Atribuită
Cumpărare directă
-Hartie (stripuri) de Ph, -Filtre fibra de sticla,fara liant, diametrul 47mm (100 buc./cutie), -Hartie de filtru bandă albastră, diametrul de 150mm(84-85 g/m2) - 100 buc./cutie, -Hartie de filtru lipsita de fosfati diametrul 150mm - 100 buc./cutie, -Hartie filtru hidrofobă impregnată cu silicon pt. a separa apa de solvenții organici imiscibili în apă. Suprafata neteda. Viteza de filtrare mediu rapid. Diametrul de 90mm - 100 buc./cutie, -Hartie filtru hidrofobă impregnată cu silicon pt. a separa apa de solvenții organici imiscibili în apă. Suprafata neteda. Viteza de filtrare mediu rapid. Diametrul de 150mm - 100 buc./cutie, -Membrane filtrante de nailon 0.45mm, 47mm - 100 buc./cutie, -Spatula dubla de inox, cu lingura, otel inoxidabil 18/10, lungime 150 mm, dimensiune spatula 32x22, dimensiune lingura 38x27, -Micro spatula de inox, lungime 150 mm, otel inoxidabil
- Număr anunț
- DA26773442
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 15994200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.938,87 RON
- Valoare atribuită
- 4.938,87 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.