Atribuită
Cumpărare directă
011.05.901 - Pipeta monocanal ISOLAB, 100 - 1000 µl Pipeta monocanal, cu volumul variabil intre 100 si 1000 µl Pipeta monocanal, cu volumul variabil intre 100 - 1000 µl, fiind calibrata in conformitate cu standardul ISO 8655 Manerul pentru deget ofera o manevrabilitate ridicata si o reducere a greutatii pentru o aderenta mai buna Sistem de pipetare usor de utilizat, care asigura intreaga procedura mai confortabila Corpul conturat si ergonomic asigura cel mai ridicat confort pentru utilizator Livrata cu certificat individual de calibrare si cu unealta de recalibrare Afisajul pentru volum este vizibil integral in timpul utilizarii pipetei Prevazuta cu un con universal, pentru varfuri standard de pipete Ejectorul necesita o forta redusa de apasare Numarul de serie este printat pe pipeta Volumul poate fi reglat rapid si facil Garantie 12 luni Numar canale Monocanal Autoclavabila Da Manuala / Digitala Manuala Volum 100 - 1000 µl Neacuratete 0.60 % Accesorii standard Certificat de calibrare individual Unealta de recalibrare
- Număr anunț
- DA26783536
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 682,44 RON
- Valoare atribuită
- 682,44 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.