Atribuită Cumpărare directă

1 Pachetul contine: Sistem PC cu procesor Procesor Intel Comet Lake, Core i3 10100 4.3 GHz, HyperX Fury Black 4GB DDR4 2400MHz, HDD 1TB 7200 rpm , tastatura si mouse 1 buc 2084 lei/buc Licenta windows 10 pro 1 buc 688 lei/buc Licenta antivirus / 12 luni 1 buc 215 lei/buc Monitor LED TN Philips 21.5", Wide, Full HD, DVI, Negru, 1 buc 420 lei/buc UPS Cyber Power 650VA/ 360W; BU600E - 3 prize schuko; acumulator 12V/ 5Ah; AVR; avertizare sonora si cu LED-uri pentru diferite stadii ale bateriei; fara USB 1 buc 253.3 lei/buc Telefon mobil Samsung Galaxy M20, Dual SIM, 64GB, 4G, Ocean Blue 1 buc 983,6 lei/buc. Tip produs Router Standard Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac Porturi LAN 4 x RJ-45 Porturi WAN 1 x RJ-45 Rata de transfer Ethernet (Mbps) 10/100/1000 Securitate WPA / WPA2 WPA-PSK / WPA2-PSK WEP 64/128 bit Antena 4 Frecventa (GHz) 2.4 - 5 Rata de transfer WI-FI (Mbps) 867 + 300 Alimentare 12 V

Număr anunț
DA26807849
Autoritate contractantă
ORASUL CALAN (CUI 5742434)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.814,08 RON
Valoare atribuită
4.814,08 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.814,08 RON

din 4.814,08 RON estimat