Atribuită Cumpărare directă

Memoriu de prezentare conform Anexa nr. 5E a LEGII 292/2018 si cu respectarea cerintelor actuale completat cu cele prevazute in Anexa II A, coroborat cu cele din Anexa III din Directiva 2014/52/UE de modificare a Directivei 2011/92/UE a Parlamentului European si a Consiliului privind evaluarea efectelor anumitor proiecte publice si private asupra mediului

Număr anunț
DA26787984
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILENI (CUI 3814747)
Furnizor / câștigător
ENVIRONMENT GM EXPERT (CUI 19119119)
Cod CPV
90711400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat