Atribuită Cumpărare directă

Diverse obiecte d einventar pentru asigurarea tehnici IT - SWITCH - 8 PORTURI, SWITCH - 2 PORTURI, ANTENA WI-FI

Număr anunț
DA26769731
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SATU MARE (CUI 4481144)
Furnizor / câștigător
PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI 27722683)
Cod CPV
30232000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.237,77 RON
Valoare atribuită
3.237,77 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.237,77 RON

din 3.237,77 RON estimat