Atribuită
Cumpărare directă
detergent Savex 20 kg 2 matura 10 saci menaj 35l, 50 /set 160 - Ace 2 l 20 prosop celuloza 2 str. 100ml PXXL 138 lavete umede 3 buc/set 80 burete vase 20 mop bumbac 250 g 40 hartie igienica HI50 96 ajax praf curatat 500 GR 30 . geamuti opal 750 ML 40 - sapun lichid 5 l 5
- Număr anunț
- DA26769705
- Autoritate contractantă
- UNITATE DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DOMNESTI (CUI 4971952)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.174,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.174,90 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.