Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY 80G 500/TOP XEROX Top 340.0 DOSAR CARTON SINA Buc 230.0 DOSAR CARTON INCOPCIAT 1/1 Buc 100.0 DOSAR CARTON PLIC Buc 200.0 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI ALBASTRU NOKI Buc 500.0 MAPA PLASTIC CU BUTON A4 ALBASTRA DELI Buc 60.0 PLIC B4 SILICON BURDUF 30MM 120G 250*353MM MARO TIP T GPV Buc 730.0 PLIC C4 AUTOAD 90G 229*324MM ALB TIP T GPV Buc 520.0 PLIC C5 AUTOAD 80G 162*229MM ALB TIP L GPV Buc 380.0 PLIC C6 AUTOAD 70G 114*162MM ALB GPV Buc 320.0 PIX CU MECANISM ALBASTRU GRIP X7 2 FABER-CASTELL Buc 227.0 PIX CU MECANISM NEGRU GRIP X7 2 FABER-CASTELL Buc 25.0 PIX CU MECANISM ROSU GRIP X7 2 FABER-CASTELL Buc 40.0 CREION GRAFIT HB CU GUMA BASIC ADEL Buc 96.0 MARKER PERMANENT ALBASTRU VARF ROTUND 2.5MM 8566 CENTROPEN Buc 7.0 MARKER PERMANENT NEGRU VARF ROTUND 2.5MM 8566 CENTROPEN Buc 7.0 MARKER PERMANENT PORTOCALIU VARF ROTUND 2.5MM 8566 CENTROPEN Buc 7.0 MARKER PERMANENT ROSU VARF ROTUND 2.5MM 8566 CENTROPEN Buc 7.0 MARKER PERMANENT VERDE VARF ROTUND 2.5MM 8566 CENTROPEN Buc 7.0 MARKER PERMANENT VIOLET VARF ROTUND 2.5MM 8566 CENTROPEN Buc 7.0 GUMA ADEZIVA GUMFIX 50G KORES Buc 20.0 SEPARATOARE CARTON 105*240 MM ALBASTRE Set 8.0 SEPARATOARE CARTON 105*240 MM ALBASTRE EXACOMPTA Set 10.0 SEPARATOARE INDEX CARTON 12 CULORI ECONOMY ESSELTE Buc 17.0 AGRAFE METAL 33MM 100 BUC/CUT DELI Cut 40.0 TAVITA DOCUMENTE NEAGRA ECONOMIC FLARO Buc 25.0 CAPSE 24/6 NOKI Cut 70.0 CAPSATOR 45 COLI 24/6 MODEL C-14 METALIC ARGINTIU NOKI Buc 2.0 BANDA CORECTOARE 4,2
- Număr anunț
- DA26773005
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Bistrita-Nasaud (CUI 4426816)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.063,70 RON
- Valoare atribuită
- 8.063,70 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.