Atribuită Cumpărare directă

ASPIRATOR PROFESIONAL USCAT - UMED CONFORM SPECIFICATI TEHNICE ADV 1181242/04.11.2020=1BUC, PRESA HIDRAULICA PENTRU STRANS ARCURI CU CADRU DE PROTECTIE TIP STANDARD 1T CONFORM SPECIFICATI TEHNICE ADV 1181242/04.11.2020=1 BUC, INVERTOR SUDURA CONFORM SPECIFICATI TEHNICE ADV 1181242/04.11.2020= 1 BUC.

Număr anunț
DA26771645
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0406 Constanta (CUI 4300582)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
39713430-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.632 RON
Valoare atribuită
2.632 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.632 RON

din 2.632 RON estimat