Atribuită
Cumpărare directă
Detergent dezinfectant 5 l DACRIS - produs similar DOMESTOS Distruge chiar si cei mai rezistenti microbi, inclusiv bacteriile, ciupercile, sporii si virusurile. Continua sa adere la suprafata din toaleta si sa distruga microbii chiar si dupa ce ai tras apa. Foloseste-l in forma concentrata (pentru toaleta, canale de scurgere, fose septice) sau diluat (pentru pardoseli, faianta, obiecte sanitare si alte suprafete lavabile).
- Număr anunț
- DA26770664
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Scolar Orsova (CUI 33788194)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,92 RON
- Valoare atribuită
- 395,92 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.