Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ FURNITURI ȘI ACCESORII DE BIROU: DOSARE PVC = 300 BUC x 1,09 LEI FĂRĂ TVA/BUC,BIBLIORAFTURI = 200 BUC x 3,23 LEI FĂRĂ TVA/BUC, CLIPSURI 32 MM = 105 CUTII x 1,49 LEI FĂRĂ TVA/CUTIE CONFORM SOLICITARE OFERTĂ NR.2564767 DIN 11.11.2020. PRODUSELE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE DIN PREZENTA ACHIZIŢIE , SOLICITĂRILE FORMULATE PRIN ADRESA CU NR.2564767 DIN 11.11.2020, DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚII TEHNICE ANEXĂ LA NR.2562631 DIN 06.11.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR. 170 TRANSMISĂ ÎN DATA DE 11.11.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564783 DIN 11.11.2020. PRODUSELE,SUNT NECESARE PENTRU APROVIZIONAREA CU FURNITURI ȘI ACCESORII DE BIROU, ÎN VEDEREA BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR PARLAMENTARE DIN ANUL 2020.
- Număr anunț
- DA26801725
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.129,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.129,45 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.