Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP ProBook 440 G7 (Procesor Intel® Core™ i5-10210U (6M Cache, up to 4.20 GHz), Comet Lake, 14" FHD, 8GB, 512GB SSD, Intel® UHD Graphics, FPR, Argintiu) + Windows 10 Pro OEM

Număr anunț
DA26786189
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE ACREDITARE DIN ROMANIA - RENAR (CUI 4311980)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.517,62 RON
Valoare atribuită
23.517,62 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.517,62 RON

din 23.517,62 RON estimat