Atribuită Cumpărare directă

Tamplarie pvc culoare gri antracit cu geam termopan in suprafata totala de 63 MP. Alte cerinte: pachet sticla 24 mm (4mm Float-4mm LowE), feronerie uz intens, usa prag aluminiu 20 mm, cercevea 30 mm, balamale 3D.

Număr anunț
DA26786525
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
BGI Work (CUI 20686044)
Cod CPV
45421150-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.722,17 RON
Valoare atribuită
62.722,17 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.722,17 RON

din 62.722,17 RON estimat