Atribuită Cumpărare directă

Echipament securitate biologica - 500 buc x 159.00 = 79.500,00 ron

Număr anunț
DA26781318
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
ALAMIR MEDICAL S.R.L. (CUI 35613121)
Cod CPV
35000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.500 RON
Valoare atribuită
79.500 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.500 RON

din 79.500 RON estimat