Atribuită
Cumpărare directă
Pachet RECIPIENTE PENTRU ALIMENTE P4. DESCRIERE: Scodele( BOL SUPA DIN PLASTIC ALBE ) 500ml 100 buc/set Set 100*15.29 LEI, Lingura plastic alba, 100 buc/set Set 100 3.92 LEI, Caserola spuma 2 compartimente 100 buc/set Set 100*26 LEI Pahar plastic 200ml alb 100buc/set Set 100 *2.90 LEI
- Număr anunț
- DA26807658
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 39221130-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.811 RON
- Valoare atribuită
- 4.811 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.