Atribuită
Cumpărare directă
SUBSTRAT PARCHET 332183 5MM(1PAC=6.992M2 PAC 10,00 50,27 422,44 80,26 20 4017454 FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) ROL 3,00 51,00 128,57 24,43 30 5010276 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50MM 4359-44 BUC 3,00 7,66 19,31 3,67 40 4019977 PLINTA PARCH.CANAL CABLU 10456-6016 MINE BUC 53,00 15,20 676,97 128,63 50 4019972 COLT INT.PLINTA 10456-6016 MINERVA 4/SET SET 13,00 8,29 90,56 17,21 60 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100BUC PUN 3,00 24,00 60,50 11,50 70 4019971 COLT EXT.PLINTA 10456-6016 MINERVA 2/SET SET 15,00 4,80 60,50 11,50 80 4019969 ELEMENT IMBINARE PLINTA 10456-6016 MINER SET 10,00 8,90 74,79 14,21 90 4019970 CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6016 MINERVA SET 4,00 7,50 25,21 4,79 100 4019668 PARCHET EXPERT 8MM C32 K040 DRIFTWOOD PAC 61,00 75,26 3.857,87 732,99 110 6037860 LACAT ALUTITAN 770 40 SB BUC
- Număr anunț
- DA26770974
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTE SIGISMUND TODUTA (CUI 4374725)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.470,42 RON
- Valoare atribuită
- 5.470,42 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.