Atribuită
Cumpărare directă
1. Afis autocolant Print: ZONA VERDE 40/30 L/l (cm) 70 bucati x 35.00 = 2,450.00 2. Afis autocolant Print: ZONA GALBENA 40/30 L/l (cm) 20 bucati x 35.00 = 700.00 3. Afis autocolant Print: ZONA ROSIE4 0/30 L/l (cm) 10 bucati x 35.00 = 350.00 4. BULINA VERDE 15cm diametru, 70 de bucati x 10,00 = 700.00 5. BULINA GALBENA 15cm diametru, 30 de bucati x 10,00 = 300.00 6. BULINA ROSIE 15cm diametru, 10 de bucati x 10,00 = 100.00 7. PANOU GENERAL L/l = 70/100 (cm) 5 bucati x 100,00 = 500.00 TOTAL = 5.100,00 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA26771869
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
- Furnizor / câștigător
- KAPA ADVERTISING S.R.L. (CUI 18927817)
- Cod CPV
- 44423450-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.100 RON
- Valoare atribuită
- 5.100 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.