Atribuită
Cumpărare directă
Server EchoPAC/View Point – stocare date brute > 10 TB. Se poate instala pe un PC in cabinete sau clinici cu mai multe ecografe si specialitati diferite, imaginile primite de la un singur sistem cu ultrasunete sau de la mai multe se pot gestiona intr-o singura statie de lucru. Instalare şi punere în funcţiune – DA Instruire personal utilizator – DA Termen de garanţie : 12 luni Termen de livrare : 30 zile
- Număr anunț
- DA26795805
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 48820000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 40.000 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.