Atribuită
Cumpărare directă
Curatirea zapezii de pe partea carosabila a strazilor , drumurilor vicinale , drumuri comunale . Deszapezirea sectorului de drum pe minim o banda de circulatie pe sens -permanent , raspandirea materialelor antiderapante pentru prevenirea poleiului , transportul zapezii in locatiile indicate de beneficiar in sezonul de iarna respectiv 15.11 2020 - 15.03.2021. Respectarea prevederilor caietului de sarcini precum si a planului operativ de actiune.
- Număr anunț
- DA26807501
- Autoritate contractantă
- COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
- Furnizor / câștigător
- PRES SERV GURA OCNIŢEI S.R.L. (CUI 38308297)
- Cod CPV
- 90620000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.800 RON
- Valoare atribuită
- 58.800 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.