Atribuită Cumpărare directă

MOTOFERASTRAU MECANIC STIHL MS 231/40cm 3/8P 1.3mm - PUTERE - 2kW/2.7 CP CAPACITATE CILINDRICA - 42.6 cm3;

Număr anunț
DA26797546
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
Cod CPV
16600000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.435,30 RON
Valoare atribuită
2.435,30 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.435,30 RON

din 2.435,30 RON estimat