Atribuită Cumpărare directă

conform descriere

Număr anunț
DA26810501
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SFINTII CONSTANTIN SI ELENA (CUI 29061740)
Furnizor / câștigător
BEKER PAN SRL (CUI 14264169)
Cod CPV
15811100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,39 RON
Valoare atribuită
425,39 RON
Data publicării
13.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,39 RON

din 425,39 RON estimat