Atribuită
Cumpărare directă
6 Serological pipette PS, 10ml, single peel-pack, transparent, color code: orange, grad., np pcr, ready, sterile R 12-461-9108 Nerbe Plus 200buc 111.3 10 1113.00 7 Serological pipette PS, 5ml, single peel-pack, transparent, color code: blue, grad., np pcr 12-441-9105 Nerbe Plus 200buc 104.02 10 1040.20 8 Serological pipette PS, 25ml, single peel-pack, transparent, color code: red, grad., np pcr 12-481-9102 Nerbe Plus 150buc 154.98 10 1549.80 9 Reagent reservoirs. Designed for use in multi-channel pipetting applications, these disposable reservoirs accommodate all types of pipettes up to 12-channel width. PS ; 100 ml ; Sterile +; 1/bag, 100/case 613-1172 VWR Collection 100buc 402.69 5 2013.45 10 Safety-Cap Microcentrifuge Tubes, PP, 1.5 ml, natural. Free of RNase-/DNase-/DNA-/endotox. 5615008 Ratiolab 1000buc 124.4 4 497.60 11 Safety-Cap Microcentrifuge Tubes, PP, 2.0 ml, natural, free RNase-/DNase-/DNA-/endotox. 5615108 Ratiolab 1000buc 131.3 4 525.20 13 Centrifuge tube PP with screw cap PE, 15ml, Ø17x120 mm, conical bottom, tube transparent, cap.green, graduated, with writing area, np pcr ready, sterile, max. RCF 17.000g, CE/IVD. 02-502-3001 Nerbe Plus 500buc 191.96 4 767.84 14 Centrifuge tube PP with screw cap PE, 50ml, Ø30x115 mm, conical bottom, tube transparent, cap. green, graduated, with writing area, np pcr ready, sterile, max. RCF 20.000g, CE/IVD. 02-572-3001 Nerbe Plus 250buc 116.55 3 349.65 15 epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 2 – 30000870 Eppendorf 1000buc
- Număr anunț
- DA26797702
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.696,54 RON
- Valoare atribuită
- 10.696,54 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.