Atribuită
Cumpărare directă
Pubela din plastic de 240 l, produsa in Germania, este realizata din material plastic de calitate si dotata cu un capac pentru izolarea deseurilor. Este folosita pentru colectarea deseurilor si este recomandata pentru spatiile cu trafic mare, curti, gradini, parcuri, exteriorul cladirilor, etc. Fabricate din polietilena de inalta densitate, de provenienta pura, prin sistem de injectie; Rezistenta la radiatii ultraviolete si la temperaturi extreme (foarte scazute sau foarte ridicate -40 + 80 grade C); Rezista la coroziune chimica si la actiunea agentilor biologici, garantat cu certificate de calitate; Cod culori europubele: - galben: plastic, PET - negru: gunoi menajer - albastru: hartie, carton - verde: sticla - rosu: substante periculoase Dotari incluse: - 2 roti din cauciuc cu diametrul de 200 mm fixate pe un ax din otel zincat la cald, rezistent la tensiuni; - capac - este prins de corpul pubelei cu doua suruburi din plastic si are doua manere pentru o mai usoara manevrabilitate. Capacitate: 240 litri Dimensiuni: inaltime: 106,5 cm, latime: 58 cm, adancime: 73,5 cm. Greutate aproximativa: 14 kg. Durata medie de utilizare: 10 ani. Culoare: - negru Provenienta europubela : Germania Pretul afisat este per bucata si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA26808700
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 19520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980 RON
- Valoare atribuită
- 1.980 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.