Atribuită Cumpărare directă

CASTI A4TECH cu microfon pe casca - HS-7P CASTI A4TECH cu microfon pe casca, Comfortfit, control volum pe fir, „HS-7P” SKU: HS-7P EAN: 4711421695787 Categorie: Casti Producator: A4TECH Garantie: 24 luni Informații suplimentare Tehnologie cu fir Tip standard Utilizare multimedia (PC and more) Microfon pe brat Conectare Jack 3.5 mm x 2 Control volum pe fir Dimensiune cablu (m) 2.5 m Reglabile da Culoare negru Link producător: https://www.a4tech.com/product.aspx?id=39 Transport gratuit pentru minim 5 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. infst10/45 RY28L

Număr anunț
DA26801163
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32342100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,70 RON
Valoare atribuită
201,70 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,70 RON

din 201,70 RON estimat