Atribuită
Cumpărare directă
MODEL U.M. TWH12QB-K6DNB8I Functie Racire/Incalzire Capacitate Min Btu/h 2047 / 2047 Nom Btu/h 10918 / 11942 Max Btu/h 12965 / 12966 SEER/SCOP W/W 6.1/4 Clasa de energie A++ / A+ Alimentare Ph-V-Hz (1 Ph-220V-240V-50Hz) Putere electrica Min W 120 / 120 Nom W 997 / 970 Max W 1400 / 1500 Curent Nominal A 4.42 / 4.30 Debit de aer T / H / M / L m3/h 560/480/410/290 Capacitate dezumidificare L/h 1.4 Interval temperatura exterioara de functionare (Min-Max) Racire ºC -15 ~ 43 Interval temperatura exterioara de functionare (Min-Max) Incalzire ºC -15 ~ 24 UNITATE INTERIOARA TWH12QB-K6DNB8I/I Nivel de Presiune Acustica T / H / M / L dB/A 42/37/34/28 Nivel de Putere Acustica T / H / M / L dB/A 55/47/44/38 Dimensiune neta LxlxH mm 790×200×275 Dimensiune bruta LxlxH mm 866×271×367 Greutate neta kg 9 Greutate bruta kg 11 UNITATE EXTERIOARA TWH12QB-K6DNB8I/O Nivel de Presiune Acustica dB/A 52 Nivel de Putere Acustica dB/A 62 Dimensiune neta LxlxH mm 848×320×596 Dimensiune bruta LxlxH mm 881×363×645 Greutate neta kg 31 Greutate bruta kg 34 Refrigerant R32 R32 TRASEU FRIGORIFIC Diametru (lichid/gaz) mm φ6/φ9.52 Lungime maxima m 20 Diferenta maxima de nivel m 10 Kit de instalare inclus PRET ACER CONTITIONAT 2450 LEI/BUC PRET MANOPERA 350 LEI/BUC TOTAL 2800 LEI/BUC
- Număr anunț
- DA26801628
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE DIMITRIE GHICA (CUI 18986473)
- Furnizor / câștigător
- ROBY FRIG SRL (CUI 30500873)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.600 RON
- Valoare atribuită
- 5.600 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.