Atribuită
Cumpărare directă
SISTEM ALL IN ONE AMD RYZEN 5 GTX1650 DDR4 16GB SSD 480GB N46203 / CANON IMAGE RUNNER ADVANTAGE DX 4725I MFP / HDD EXTERN 2.5' USB 3.1 2TB ADATA AHC660-2TU31 / LAPTOP I7 9750H 2.6GHZ 17.3'' 8GB DDR4 SSD 512GB N46210 / USB FLASH DRIVE 32GB KINGSTON DT100 G3 DT100G3/32GB. In vederea intocmirii ofertei tehnice si financiare va atasam caietul de sarcini. In vederea incheierii ctr veti depune la sediu la AC, pana la data 18.11.2020, o data cu propunerea tehnica si financiara, si urmatoarele documente de eligibilitate: - Certificat constatator, emis de Oficiul Registrului Comertului în una din formele original/copie legalizata/copie lizibila cu mentiunea „conform cu originalul” în termen de valabilitate la data depunerii ofertei; - Certificat de atestare fiscala privind achitarea obligatiilor exigibile catre bugetul de stat în una din formele original/copie legalizata/copie lizibila cu mentiunea „conform cu originalul” în termen de valabilitate la data depunerii ofertei; - Certificat de atestare fiscala privind achitarea obligatiilor exigibile catre bugetul local în una din formele original/copie legalizata/copie lizibila cu mentiunea „conform cu originalul” în termen de valabilitate la data depunerii ofertei.
- Număr anunț
- DA26789712
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.134,65 RON
- Valoare atribuită
- 43.134,65 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.