Atribuită Cumpărare directă

Zdrovit Detrical 2000 IU x Kreon 25.000 Duphalac Stresclin complex REF 15456/04.11.2020 NJ 15933/11.11.2020 Comanda ferma 15937/11.11.2020

Număr anunț
DA26807596
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.086,98 RON
Valoare atribuită
1.086,98 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.086,98 RON

din 1.086,98 RON estimat