Atribuită
Cumpărare directă
Societate abilitata, autorizata si certificata cu personal licentiat pentru verificare,intretinere, incarcare stingatoare de incendiu orice tip.Pretul mentenanta stingatoare cu CO2 este de 5 LEI /kG, adica:G2- 10 lei; G5- 25 lei;G6 - 30 lei; G10 - 50 1ei; etc. Pretul exprimat cuprinde transportul de la si catre beneficiar in localitate si judet( pana la limita a 50 Km),deschiderea, inlocuirea agentului de stingere,verificarea si inlocuirea anumitor componente,inchiderea, presurizarea,sigilarea si etichetarea, manopera de vopsire a cilindrilor stingatorului.Vopsirea recipientelor singatoarelor se face la cererea beneficiarilor sau in cazul oxidarii avansate a cilindrilor stingatorului.Dotari performante importate in 2012, ceea ce confera operativitate, calitate. Se certifica si garanteaza lucrarile efectuate 12 luni. Nu asiguram mentenanta la stingatoarele atipice, a stingatoarelor care nu pot fi identificate ( eticheta distrusa,nepoansonat,oxidare avansata a cilindrului ) si a stingatoarelor tip G3, conform OMAI 138/23.10.2015.La pretul exprimat se adauga eventualele costuri a componentelor ,a agentului de stingere inlocuit, respectiv CO2 = 10 lei/kg.La cel putin 10 ani tubul de CO2 este necesar a fi verificat conform Normelor ISCIR. Tel 0740 117 761 ;
- Număr anunț
- DA26805646
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
- Furnizor / câștigător
- SELCO SYSTEM SRL (CUI 21692737)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25 RON
- Valoare atribuită
- 25 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.