Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine 1.Butirometru pentru lapte din sticla, domeniu de masura 0.16% , precizie 0.1 = 42.64 lei fara tva 2.Dop conic de etansare din cauciuc, dimensiuni 11 x 16 x 43 mm = 1.85 lei fara tva 3.Perie de curata butirometru 270 mm = 5.56 lei fara tva 4.Suport butirometre pentru 12 probe, fabricat din plastic = 160.67 lei fara tva 5.Suport pipete din PVC pentru diverse dimensiuni = 63.00 lei fara tva 6.Butirometru smantana, domeniu de masura 0-40%, precizie 0.5 = 54.64 lei fara tva 7.Termolactodensimetru (pentru lapte) din sticla cu indicare directa, lungime 320 +- 10 mm, gradatii densitate 1.020 – 1.040 g/cmc, diviziuni 0.0005 g/cmc, temperatura 0-30 grade C = 106.29 8.Cultura de bacterii pentru fabricarea iaurtului care contine Lactobacillus delbrueckii, subspecia Bulgaricus, Streptococcus thermophilus = 15 lei fara tva
- Număr anunț
- DA26780825
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.444,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.444,50 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.