Atribuită Cumpărare directă

BASMF2012-1EA Glassy Carbon Voltammetry Electrode 1 BUC 2093 BASMW1032-1EA Platinum Wire Auxiliary Electrode 1 BUC 1508 BASMF2056-1EA Ag/AgCl (3M KCl) Reference Electrode 1 BUC 715 Z113085-1EA STANDARD REFERENCE ELECTRODE, AG/AGCL, W TIH POROUS CERAMIC WICK 8 BUC 705.28 EP1422-1EA Sigma-Aldrich VS20 replacement platinum wire L × diam. 100 cm × 0.2 mm 1 BUC 896.38 901969-200G Carbon/graphite screen printing paste,fast drying, suitable for screen printed working electrodes 3 BUC 955.5 735825-25G Silver, conductive paste 2 BUC 1310.4

Număr anunț
DA26794782
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.341,92 RON
Valoare atribuită
16.341,92 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.341,92 RON

din 16.341,92 RON estimat