Atribuită
Cumpărare directă
- Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni, pe o perioada de 12 luni, începând cu data de 22.11.2020 pana la 21.11.2022 inclusiv; - Auto BZ 08 TKY; Autoturism WOLKSWAGEN JETTA, Culoare-Negru. An fabricatie- 2015. Nr. identificare -WVWZZZ16ZGM000335. Masa proprie 1395 kg. Numar locuri-5. Motorul: capacitate cilindrica-1968/81 cm cubi, carburant-motorina. - Referat nr. 21757/12,12,2019, conducător auto, MATEI Marius, Administrativ; - BUGET, 20,01,30.
- Număr anunț
- DA26800027
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 22453000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114,70 RON
- Valoare atribuită
- 114,70 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.