Atribuită Cumpărare directă

Capacitate cilindrică cm³ 31,8 Putere kW/CP 1,4/1,9 Greutate kg 4,5 Lungime de tăiere cm 40 Tip lanţ STIHL Oilomatic 3/8 " P Volum rezervor l 0,25 Pinion - număr de dinți 6 Z Frână de lanţ QuickStop Pas lanţ 3/8"P

Număr anunț
DA26802294
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
923,53 RON
Valoare atribuită
923,53 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,53 RON

din 923,53 RON estimat