Atribuită
Cumpărare directă
20 FLANSA PLANA PT SUDURA DIN OTEL, HIDRA, DN.100mm - F1 64F 0100 buc 2,00 72,18 72,18 144,36 40 ROBINET INCHIDERE DIN FONTA TIP SERTAR CU FLANSE SI ETANSARE PE METAL, HIDRA, DN.100mm - F1 40RS0100 buc 1,00 966,39 966,39 966,39 60 GARNITURA PT FLANSE DIN OTEL, HIDRA, PN16bar, DN.100mm - F1 64GF0100 buc 4,00 14,71 14,71 58,84 70 SURUB HEXAGONAL CU PIULITA PT MONTAJ FLANSE, ZINCAT M16xL.60mm, DIN933 - F1 64SF0001 buc 16,00 4,70
- Număr anunț
- DA26797736
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „PETRE GHELMEZ” (CUI 24027259)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.244,79 RON
- Valoare atribuită
- 1.244,79 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.