Atribuită
Cumpărare directă
Tricou alb personalizat Personalizare: - fata: o pozitie max. 10 x 10 cm la 3 culori - maneca: o pozitie max. 10 x 10 cm la 3 culori - spate: o pozitie max. 20 x 30 cm la 1 culoare Cantitate: 580 Tricou alb personalizat Personalizare: - fata: o pozitie max. 10 x 10 cm la 3 culori - maneca: o pozitie max. 10 x 10 cm la 3 culori - spate: o pozitie max. 20 x 30 cm la 1 culoare Cantitate: 120
- Număr anunț
- DA26798358
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- PROMO DIVISION SRL (CUI 33941343)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.244,20 RON
- Valoare atribuită
- 16.244,20 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.