Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Casco autoutilitara Dacia Dokker, CAP CIL 1461 ,AN FABRICATIE 2012,PUTERE 66 KW , nr.locuri 2, masa maxima 1959: Suma asigurata: 17353 lei PRIMA ASIGURARE: 1463.50 lei/12 LUNI/frecventa de plata integral,incepand cu 09.11.2020-08.11.2021 Oferta de pret

Număr anunț
DA26755343
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.463,50 RON
Valoare atribuită
1.463,50 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.463,50 RON

din 1.463,50 RON estimat