Atribuită Cumpărare directă

Detergent dezinfectant Incidin Pro pentru unitati sanitare, Ecolab, 6l, cu aviz biocid Produs concentrat pentru suprafete. Nu contine aldehide. Produsul este avizat sanitar. Spectru larg de eficacitate cu timp de contact redus. Eficacitatea antimicrobiana a Incidin Pro este completata de timpii de contact scazuti si compatibilitate excelenta cu materialele. Incidin Pro actioneaza puternic impotriva bacteriilor, levurilor si a virusurilor (inclusiv norovirus), Incidin Pro este recomandat pentru zone cu risc inalt si pentru o gama larga de suprafete, de la cabinete medicale si spatii publice pana la sali de operatii si sectii de terapie intensiva. CARACTERISTICI: - Putere de curatare excelenta si compatibilitate cu materialele. - A fost testat minutios pe toate tipurile de suprafete regasite in mod frecvent in spatiile medicale - de la metale, linoleum si obiecte din PVC pana la ceramica, plastic si cauciuc – obtinandu-se rezultate excelente. - Conform standardelor de testare EN. Testele efectuate conform standardelor EN relevante pentru domeniul medical, au confirmat, pe baza celor mai noi metode DVV, spectrul larg de eficacitate al produsului Incidin Pro, inclusiv impotriva Norovirusului. A se vedea detalii in tabelul de mai sus. Formula fara aldehide, parfum si coloranti. - Sistemul de ingrediente non-volatile si fara parfum asigura o utilizare comoda si mai ales sigura. INSTRUCTIUNI DE UTILIZARE Diluati concentratul cu apa de calitate adecvata (max 30ºC) pana la co

Număr anunț
DA26802989
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat