Atribuită Cumpărare directă

negrese20x0.05 dibluri 10x0.13 stecher 1x8.4 bride 4x2.1 bride 4x1.68 lant 2x7.14 banda iz 1x2.94 soricei 100x0.3 ciment 6x18.5 cornier 4x75.63 teava 6x42.86 panza flex 3x9.24 electrozi4.5x17.65 sarma 2.4x 6.3 silicon 1x16.4

Număr anunț
DA26750980
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
Furnizor / câștigător
DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882,27 RON
Valoare atribuită
882,27 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,27 RON

din 882,27 RON estimat