Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cazare si alimentatie publica la Hotel Continental Targu Mures pentru 15 persoane in perioada 05-07.11.2020. 5 camere single * 2 nopti * 150 Lei/ camera/ noapte = 1500 Lei 5 camere duble * 2 nopti * 170 Lei/ camera/ noapte = 1700 Lei 15 persoane * 2 mese/ zi * 35 Lei/ persoana/ masa = 3150 Tarif: 6350 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus)
- Număr anunț
- DA26739669
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV ORASENESC VOLUNTARI 2005 (CUI 39538880)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.047,62 RON
- Valoare atribuită
- 6.047,62 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.