Atribuită Cumpărare directă

STRUCTURA GRADINITA PP6 DEVA-STR.AUREL VLAICU-Pachet produse de curatenie: clorom, 200/cutie - 1 cutie x 30.25 lei igienol 750ml - 6 buc x 17.55 lei dezinfectant maini 1L - 5 buc x 39.49 lei pompa pulverizator - 5 buc x 1.68 lei sapun lichid antibacterian 5L - 1 buc x 51.26 lei hexi spray 1L - 3 buc x 43.39 lei masca protectie 50/cutie - 4 cutii x 60.00 lei

Număr anunț
DA26750417
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 DEVA (CUI 4521680)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762,83 RON
Valoare atribuită
762,83 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
07.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

762,83 RON

din 762,83 RON estimat