Atribuită Cumpărare directă

MOUSE DELL MS 116 = 2 BUC X 34, CHIT MOUSE + TASTATURA MICROSOFT = 1 BUC X 175.63

Număr anunț
DA26741634
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,63 RON
Valoare atribuită
243,63 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,63 RON

din 243,63 RON estimat