Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cartuse toner originale Xerox - toner Cyan XEROX AltaLink C8045 cod 006R01702 - 1 buc. – 405 lei + tva - toner Yellow XEROX AltaLink C8045 cod 006R01704 - 1 buc. – 405 lei + tva - toner Black XEROX WorkCentre 6515 cod 106R03488 - 2 buc. – 403 lei + tva
- Număr anunț
- DA26752047
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
- Furnizor / câștigător
- A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI 8531717)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.616 RON
- Valoare atribuită
- 1.616 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.