Atribuită
Cumpărare directă
Realizat din pal melaminat 18 mm de provenienta Egger ( decoruri H1122, U608 , U617) , cantuit cu ABS la culoare. -Dulap ( L*l*h ) 1100*480*2100mm - 2 buc ( prevazut cu balamale aplicate cu amortizare, suport polita cu securizare) - 1250 lei / buc -Birou (L*l*h) 1200*600*770mm- 2 buc ( prevazut cu sertar cu amortizare, polita interioara cu reglare pe inaltime) - 880 lei/ buc -Masa de discutii (L*l*h) 1600*600*770mm - 1 buc - 783 lei /buc -Corp suspendat ( L*l*h) 1600*220*700mm - 1 buc - 581 lei/ buc - Placa cuier (L*l*h) 700*200*18mm - 1 buc- 80 lei / buc
- Număr anunț
- DA26754849
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.30 (CUI 29368915)
- Furnizor / câștigător
- ECOPAL DISTRIBUTION SRL (CUI 15833793)
- Cod CPV
- 39151000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.704 RON
- Valoare atribuită
- 5.704 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.