Atribuită Cumpărare directă

SIGURANTA BIPOLARA AUTOMATA MCB 10A; 16A; 20A; 25A; SIGSIGURANTA TETRAPOLARA AUTOMATA MCB 63A

Număr anunț
DA26786662
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.208 RON
Valoare atribuită
4.208 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.208 RON

din 4.208 RON estimat