Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea serviciilor de elaborare a proiectului tehnic, verificarea tehnică a acestuia și acordarea asistenței tehnice din partea proiectantului pe toată perioada execuției lucrărilor, în vederea realizării obiectivului de investiție ”Execuție canal betonat, str. C.D. Gherea din municipiul Campulung Moldovenesc, județul Suceava”, in conformitate cu Tema de proiectatre si Nota conceptuala, atasate. Durata estimata de elaborare a documentatiei - maxim 90 de zile. Daca sunteti de acord cu propunerea noastra de pret si conditiile stabilite prin Nota conceptuala si Tema de proiectare, va solicitam sa ne transmiteti propunerea dvs. financiara privind fundamentarea pretului, pe etape de realizare, in conformitate cu pct. 3 din Nota conceptuala, la adresa de email achizitii@campulungmoldovenesc.ro. Deasemenea, va solicitam ca pana la semnarea contractului de servicii sa ne transmiteti Certificatul constatator sau Certificatul de înregistrare al firmei dvs., emis de către Oficiul Registrului Comerțului, din care să rezulte că obiectul de activitate al contractului are corespondent în codul CAEN prevăzut în Certficatul constatator sau în activitatea principală, înscrisă în Certficatul de înregistrare.
- Număr anunț
- DA26738059
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- VIA PRO IT CONSULTING SRL (CUI 27399915)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.411 RON
- Valoare atribuită
- 29.411 RON
- Data publicării
- 04.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.