Atribuită
Cumpărare directă
REPARATIE TRAPE DECORURI (STANGI) PENTRU OBTINEREA AUTORIZATIEI ISCIR, constând în Demontat-montat : roti ghidare cablu pt.rectificat canale; rulmenti pt. curatare si ungere; rulmenti scripeti cu vuratare si ungere ; scripeti pt rectificat canal; rulmenti reductoare cu verificare si ungere; reductoare pt. curatat si ungere ; bride fixare cablu de ridicare' manopera, conform prevederilor Contractului de revizii tehnice curente nr. 115/ 17.12.2019, cap.V, lit. f.
- Număr anunț
- DA26791788
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.956 RON
- Valoare atribuită
- 8.956 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.