Atribuită Cumpărare directă

Pretul afisat este valabil pentru un tiraj de 2 carnet a 50 seturix 3file. Format: A4; tipar exemplar1,2,3:negru+negru+ numerotare 7 cifre cu negru+perfor. Interior: hartie autocopiativa CB alb, CFB roz, CF verde. Coperta alba netiparita, din offset 60g/mp. Finisare: carnete a 50 seturi a 3 file, cusute cu sarma. Plata se va face in 30 zile conform legii nr.72/2013. Termen de livrare: 15 zile de la data comenzii in SEAP, cumulat Bunul de tipar.

Număr anunț
DA26742287
Autoritate contractantă
Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii (CUI 14818035)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" SA (CUI 2779625)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,52 RON
Valoare atribuită
299,52 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,52 RON

din 299,52 RON estimat